REJSY MORSKIE

REJSY
TURYSTYCZNO-WYPOCZYNKOWE

Na tych rejsach stawiamy głównie na rekreację i wypoczynek, połączony ze zwiedzaniem urokliwych miasteczek, zatok i wysp. Wielkość jachtu (14-15m) dobieramy tak, by każda para miała do dyspozycji osobną, zamykaną kajutę i by na jachcie znajdowały się 2-3 toalety. Taki rejs to świetna przygoda dla 8-10 osobowej grupy znajomych (również z dziećmi). Orientacyjny koszt, to : 1650-2200pln/os/tydz. w zależności od terminu jaki Państwo wybiorą (taniej: kwiecień, maj i wrzesień, pazdziernik, drożej: czerwiec, lipiec, sierpień – gdyż ceny czarteru jachtów rosną znacznie w tych 3 miesiącach). W cenę wliczone jest: wynajęcie jachtu, wszystkie obligatoryjne opłaty związane z pływaniem jachtem po morzu, jego ubezpieczeniem, cumowaniem w marinach oraz opieka skippera. Pozostaje zabrać dobre humory i wyśmienicie się bawić, popijając drinki 🙂

REJSY
STAŻOWO-SZKOLENIOWE

Tego typu rejsy zawierają w sobie sporo szkolenia – co wcale nie wyklucza dobrej zabawy. Żeglowania jest natomiast dużo więcej (dłuższe przeloty, żegluga w nocy – na życzenie załogi), ze względu na ilość godzin (staż morski) niezbędną tym, którzy zamierzają ubiegać się o patent jachtowego sternika morskiego. Ale nadal możemy, w słoneczny dzień, pociągnąć chętnych na linie za jachtem, wpłynąć pontonem do groty na wyspie, a wieczorem spróbować specjałów kuchni śródziemnomorskiej i lokalnego wina, w urokliwej tawernie.

Terminy: Grecja, Morze Jońskie 2-9.04.2022 – 6 miejsc, 1800zł/os. Chorwacja, Adriatyk 14-21.05.2022 – 7 miejsc, 1800zł/os.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli chcesz zdobyć patent,
popłynąć w rejs, skontaktuj się z nami:
tel: 602609829, 601738337
lub kochamzagle@op.pl