ŻEGLARSTWO i wszystko co się z nim wiąże,
w szczególności nauczanie żeglowania,
organizacja rejsów turystycznych i stażowych
– TO NASZA PASJA.

ŻEGLARSTWO i wszystko co się z nim wiąże, w szczególności nauczanie żeglowania, organizacja rejsów turystycznych i stażowych – TO NASZA PASJA.

Zarażanie żeglowaniem innych osób i obserwowanie jak pod naszym okiem stają się zdolni do samodzielnego, bezpiecznego prowadzenia jachtów, sprawia nam niesamowitą satysfakcję.

Prowadzimy kursy

Oprócz kursów na żeglarza jachtowego (na jez. Drawskim i jez. Zegrzyńskim), szkoleń na jachtowego sternika morskiego (w Grecji i Chorwacji), prowadzimy także kursy na sternika motorowodnego (w Poznaniu, w Zegrzu, w Puławach, w Bornym Sulinowie, w Czaplinku, w Starym Drawsku, w Zielonej Górze), kursy na licencje do holowania narciarza wodnego i innych obiektów pływających (w Zborowie k. Poznania, w Zegrzu, w Czaplinku, w Bornym Sulinowie) oraz kursy na uprawnienia SRC (stacjonarne: w Poznaniu, w Legionowie, w Zielonej Górze, oraz wyjazdowe u klienta).

Organizujemy rejsy turystyczno – wypoczynkowe na urokliwych wodach Chorwacji i Grecji oraz rejsy stażowo-szkoleniowe na wodach morskich i śródlądowych.

Profesjonalizm i jakość

Dbamy o wysoką jakość szkolenia i miłą atmosferę na rejsach. Nasza kadra to instruktorzy żeglarstwa i sportów motorowodnych oraz doświadczeni sternicy morscy.

Więcej informacji nt. szkoleń i kursów, egzaminów na patenty żeglarskie i motorowodne oraz organizowanych przez nas rejsów, znajdziesz w poszczególnych zakładkach.

Jeśli chcesz zdobyć patent, popłynąć w rejs, skontaktuj się z nami: tel: 602609829, 601738337 lub kochamzagle@op.pl